'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTĘPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 357074
Lastminute: Wolne pokoje online, lub +48 91 328 09 32

Start

Wolne pokoje online, lub +48 91 328 09 32

Tani urlop nad morzem - tanie wakacje nad morzem.

Międzyzdroje - noclegi blisko morza! Oferujemy tanie noclegi nad Bałtykiem.

Tanie wczasy w Międzyzdrojach - pokoje do wynajęcia nad morzem. 
  Cena w zależności od pory roku i długości pobytu (kliknij wolne pokoje-online), a małe dziecko  w pokoju  dodatkowo ,  za darmo!
ZAPRASZAMY  I  POLECAMY  TRZYTYGODNIOWE  ZDROWOTNE  POBYTY  W  MIĘDZYZDROJACH , BO  TEN  MORSKI  MIKROKLIMAT  " CZYNI  CUDA ",
A W OKRESIE OD 20.08 DO 14.07.  TAKI POBYT 19% TANIEJ!
    Rezerwacja  telefoniczna   08:00 - 20:00       
    Centrala telefoniczna + 48 / 91 328 09 32  
   Doba hotelowa trwa od godz. 14:00  do godz. 10:00  dnia następnego 
W oferowanych do wynajmu pokojach nie mieszkają zwierzęta  i z uwagi na zdrowie "alergików" bardzo prosimy o nie przywożenie zwierząt.  Dziękujemy za zrozumienie.
   Latem od godziny 23:00  bezwzględna cisza nocna , prosimy nie planować imprez po tej godzinie na terenie obiektu , polecamy kompleksy rozrywkowe w centrum , na Molo i na Promenadzie.
W  POMIESZCZENIACH  NASZEGO  OBIEKTU     OBOWIĄZUJE   ZAKAZ  PALENIA  TYTONIU
 *** OKOŁO  350m  OD  NAS , TUŻ  NAD  MORZEM  I  PRZY  ALEI  GWIAZD , JEST  BARDZO  DUŻY , OGÓLNODOSTĘPNY  PLAC  ZABAW  DLA  DZIECI !!! 

Tani urlop nad morzem, tanie pokoje Międzyzdroje - Słońce Bałtyku Międzyzdroje
Zapraszamy na niezapomniane wczasy nad bałtykiem w Międzyzdrojach - noclegi blisko morza
Polecamy  do  wynajęcia  nasze  pokoje  gościnne  w  Międzyzdrojach: 2 i 3-osobowe, każdy z własną łazienką , w tym 9 pokoi z balkonami. Pokoje są w dwóch budynkach: mniejszym w głębi posesji pod zalesionym wzgórzem Wolińskiego Parku Narodowego i większym przy ulicy Zwycięstwa, frontem na zachodnią stronę.
Pokoje mają pojedyncze łóżka zestawione razem, w trzech są łoża podwójne , a wszystkie dodatkowo wyposażone są w lodówkę, czajnik el. , naczynia stołowe, sztućce, (kuchenki mikrofalowe na korytarzach) suszarkę do włosów, ręczniki na życzenie - wymiana co trzy dni, internet wi-fi, żelazko i deska w recepcji, udostępniamy również parawany plażowe . Ze względu na ochronę przeciwpożarową zabrania się używania otwartego ognia w pomieszczeniach obiektu, jak również używania własnych urządzeń grzewczych elektrycznych i gazowych!   W pomieszczeniach naszego obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu i e-papierosów, palić można na balkonach po domknięciu drzwi balkonowych. Wyłącznie do użytku naszych gości i nieodpłatnie, jest w ogrodzie stół z ławami i grill zaopatrzony w podpałkę, brykiet, jednorazowe talerze, kubki i sztućce. Z grilla korzystamy do godziny 21:30
  Nie posiadamy własnego parkingu , a tylko miejsce podjazdowe przed budynkiem  na czas rozpakowania/zapakowania bagażu, najbliższy parking "po sąsiedzku" (05.-09.)w cenie od 20zł doba, ponadto parkowanie auta jest możliwe na parkingach miejskich i prywatnych w cenie od 15zł do 35zł za dobę, strefa płatnego parkowania działa w okresie 01.05.-30.09. po tym terminie parkowanie w strefie jest bezpłatne.
W niewielkiej odległości od nas , są stołówki , bary i restauracje: Jadłodajnia - 50m (IV/V - X)  , Bar 100m   ,  restauracje , kawiarnie , pizzerie - ciut dalej , a jeszcze jedno ciut - smażalnie i wędzarnie ryb  , a w okresie posezonowym (październik - kwiecień) także czynnych jest kilkanaście lokali gastronomicznych, smażalni i wędzarni ryb, plus restauracje hotelowe.

 Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania , zapraszamy do kontaktów telefonicznych na numer centrali +48 91 328 09 32 (stacjonarny)

MORSKI  KLIMAT  DAJE  ZDROWIE !!!

     NIE  TRAĆ  CZASU , WEŹ  JE  SOBIE !!!


Tani urlop nad morzem, tanie pokoje Międzyzdroje - Słońce Bałtyku, Kwatery Prywatne w Międzyzdrojach
Tanie wczasy nad bałtykiem w Międzyzdrojach - Międzyzdroje noclegi blisko morza

Serdecznie dziękujemy za Państwa dbałość w korzystaniu z obiektu. 

Osoby mające skłonności do wyrządzania szkód , poprosimy o wpłacenie kaucji.


 

Slideshow Image 1