+48 780015933

Międzyzdroje zapraszają przez cały rok

Ośrodek "Słońce Bałtyku", jesl położony w miejscowości Międzyzdroje noclegi tanio i w przystępnych cenach czekają na turystów o każdej porze roku. Nawet gdy jest za zimno na kąpiel, czas można spędzić równie atrakcyjnie, bo miasto obfituje w ciekawe miejsca i wydarzenia. 
Niezależnie od pogody można wybrać się na długi spacer - obowiązkowo po molo, które liczy sobie 400 metrów długości. Zakochani mogą na barierkach umieścić miłosną kłódkę, a miłośnicy rejsów z tego miejsca dostaną się na pokład statku wycieczkowego. Ciekawym miejscem jest Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego oraz sam park pełen jeziorek, wąwozów i starodrzewia. Na terenie parku znajduje się także zagroda żubrów, w której dodatkowo zobaczymy jelenie czy dziki.
Słynnym wydarzeniem w Międzyzdrojach jest Festiwal Gwiazd, podczas którego można spotkać najpopularniejszych polskich aktorów. Ich odciski dłoni uwieczniane są w Alei Gwiazd. Słynne osobistości zobaczymy także w Gabinecie Figur Woskowych, rezydujące tu gwiazdy nie będą miały nic przeciwko zrobieniu sobie z nimi zdjęć :)  Kilka miesiący przed festiwalem warto poszukać w Miedzyzdoje wolne pokoje bo może sie okazac że przed samą iprezą nic nie znajdziemy.
Najmłodszych warto wziąć do planetarium pełnego galaktyk, mgławic i nieskończonych możliwości podziwiania wszechświata. Obowiązkowym punktem odwiedzania atrakcji z najmłodszymi jest oceanarium przedstawiające różnorodne gatunki ryb, w tym cztery rodzaje rekinów. Po takich wrażeniach można pozbyć się nadmiaru energii w Parku Linowym pełnym przeszkód, niespodzianek i adrenaliny.
Piekną panoramę miasta oraz Bałtyku oferuje punkt widokowy Kawcza Góra (61 m n.p.m.). Na szczycie znajdują się głazy ze zjazdów leśników oraz obelisk upamiętniający zjazdy Światowego Związku Kresowych Żołnierzy Armii Polskiej. Z góry możemy obserwować rybaków przy pracy.