+48 780015933

Price-list

Międzyzdroje - noclegi blisko morza!
Tanie noclegi nad Bałtykiem
Dowolny początek rezerwacji
  W okresie od czerwca do września rezerwacja na minimum 5 nocy, mniej tylko w przypadku luki między już zajętymi terminami.  Cena w zależności od pory roku, ilości osób i długości pobytu. Nasza oferta noclegowa nie zawiera wyżywienia. 1 dziecko do 6 lat, w pokoju dodatkowo, bez dopłat, drugie małe dziecko dopłata 20zł za dobę, dziecko śpi na obecnych łóżkach, nie ma możliwości dostawki.

Opłata miejscowa 2,50 zł za osobę za dobę, dla pobytu powyżej 1 doby

1) Dwuosobowy pokój : zniżka na 1 osobę (i 1 dziecko do 6 lat)  -10% ceny pokoju, drugie dziecko dopłata 20zł za dobę,
2) Trzyosobowy pokój : zniżka na 2 osoby (i 1 dziecko do 6 lat)  -10% ceny pokoju, drugie dziecko dopłata 20zł za dobę. Pokoje mają różne ceny, w zależności od pory roku i długości pobytu.
Przedpłata w wysokości 20% wartości  zamówionego pobytu w dniu rezerwacji.  W przypadku anulowania  rezerwacji  przez Gościa  do 20 dni przed terminem pobytu, Gość dostanie zwrot w wysokości 30% wpłaty
Zapłata całkowita za zamówiony i zarezerwowany okres pobytu  następuje  w dniu rozpoczęcia korzystania z przedmiotu wynajmu, a skrócenie pobytu nie wpływa na wysokość zapłaty i jest ona liczona za ilość zamówionych noclegów.