Aktualny cennik

  • Tani urlop nad morzem
Międzyzdroje - noclegi blisko morza!
Tanie noclegi nad Bałtykiem
Dowolny początek rezerwacji

Chcesz poznać cenę swojego pobytu, kliknij na  www.sloncebaltyku.pl  "WOLNE POKOJE", a następnie w kalendarzu wybierz termin
 W okresie od 03.06 do 16.09. rezerwacja na minimum 5 nocy, mniej tylko w przypadku luki między już zajętymi terminami, jesień, zima, wiosna od 40zł os/db min. 2 noce. Liczne zniżki i promocje, sprawdź w kalendarzu rezerwacji online.  Nasza oferta noclegowa nie zawiera wyżywienia. 1 dziecko do 7 lat, w pokoju dodatkowo, bez dopłat, drugie małe dziecko dopłata 10zł za dobę, dziecko śpi na obecnych łóżkach, nie ma możliwości dostawki.

1) Dwuosobowy pokój : zniżka na 1 osobę (i 1 dziecko do 7 lat)  -15% ceny pokoju, drugie dziecko dopłata 10zł za dobę,
2) Trzyosobowy pokój : zniżka na 2 osoby (i 1 dziecko do 7 lat)  -15% ceny pokoju, drugie dziecko dopłata 10zł za dobę. Pokoje mają różne ceny, w zależności od pory roku i długości pobytu.
Przedpłata w wysokości 30% wartości  zamówionego pobytu w dniu rezerwacji.  W przypadku anulowania  rezerwacji  przez Gościa  do 42 dni przed terminem pobytu, Gość dostanie zwrot w wysokości 30% wpłaty
Zapłata całkowita za zamówiony i zarezerwowany okres pobytu  następuje  w dniu rozpoczęcia korzystania z przedmiotu wynajmu, skrócenie pobytu nie wpływa na wysokość zapłaty i jest ona liczona za ilość zamówionych noclegów.